/ Forum Wielodzietni na fali. Co myślą rodzice o programie „500 plus”?
40  

Wielodzietni na fali. Co myślą rodzice o programie „500 plus”?

Dodano 40
Program „500 plus” to jeden ze sztandarowych projektów nowej ekipy. „Wprost” sprawdził, co o prorodzinnych pomysłach rządu myślą najbardziej zainteresowani, czyli rodzice kilkorga dzieci.
  • bez-nazwy   IP
    Super mają co niektórzy z rodzin wielodzietnych (pewnie nie wszyscy) - stać ich na dodatkowe lekcje, zajęcia w domach kultury (są one odpłatne), maja na jedzenie itp. Ja mam 2 dzieci - dzieci niepełnosprawnych i nie dostane nawet 500 zł bo syn właśnie skończył 18 lat i nie ważne że się jeszcze uczy, a koszty tej nauki są wyższe niż dziecka zdrowego i córka w cudowny sposób staje się jedynaczką. Kwota 120 zł/osobę jest ok jak jest jedno chore dziecko a jak jest więcej to co?? nadal 1200zł/osobę - czyli leki mam miedzy dziećmi dzielić - kupić 1 wózek i losowo wybierać w który dzień które dziecko będzie z niego korzystać??? Jawna dyskryminacja - ja też chciałam mieć duża rodzinę i co? Nie mam szans na zdrowe dziecka a państwo jeszcze krzywdzi te które się urodziły. Tylko nie piszcie że mam zasiłek pielęgnacyjny na dzieci - bo oddam 152 zł - za te 500zł. Za 152zł nawet nie da się na turnus pojechać.

Najczęściej komentowane