/ Forum Austria odeśle wojskowymi samolotami 50 tysięcy migrantów
29    

Austria odeśle wojskowymi samolotami 50 tysięcy migrantów

Dodano 29
Hans Peter Doskozil, szef austriackiego resortu obrony podjął decyzję o użyciu wojskowych samolotów transportowych typu Hercules do repatriacji migrantów, którzy nie otrzymali azylu we Francji. Według szacunkowych danych do końca 2019 roku Austria ma odesłać 50 tysięcy osób.
 29
  • nornik   IP
    wpolityce.pl/swiat/280099-uchodzcy-sterroryzowali-kolonie-katolicka-szkola-odwoluje-zajecia-bo-boi-sie-o-swoje-uczennice

Jak długo jeszcze?
    • janek   IP
      Przeciez oni zaraz wroca, tym razem pociagami a nie pontonami
      • drwal   IP
        A na tym zdjęciu to ci, którzy oczekują na ten samolot?
        Austria ma dobre plany, ale nie powinna ich ogłaszać, a działać po cichu. Teraz ta cała szarańcza się rozlezie po wszelkich norach i tyle ich będą widzieć.
        • BrunoGL   IP
          Bardzo dobrze! niech odsyłają. To jedyny ratunek.
          Trzeba odesłać milion.
          • uhaha   IP
            Ciekawe jak wydelikaceni Austriacy będą łapać, pakować do samolotów agresywnych "uchodźców" ?
            Pewnie padną przed nimi na kolana i będą błagać: pozwólcie się wywieźć z powrotem do Afryki, bardzo prosimy... :)
            • rudy donek   IP
              Treść została usunięta z powodu złamania regulaminu forum.
              • kowalski   IP
                Tylko gdzie ich będą wysadzać?Chyba nad morzem Śródziemnym bo żadne arabskie czy afrykańskie państwo nie chce ich powrotu.
                • Skrzypek na dachu   IP
                  500 euro ? Kazdemu ?
                  Jak Afro - Arabowie uslysza o tym to Austria bedzie miala dopiero potop .
                  • Mirek   IP
                    Tutaj bez karabinów maszynowych nie da rady . Chodzi o to że Polska ma prawo i obowiązek bronić swojego terytorium wszelkimi dostępnymi środkami . Jeżeli na moje terytorium wkracza nieprzyjaciel to ja mam prawo i obowiązek bronić mojego terytorium , mojej rodziny i moich przyjaciół . Takie są prawa wojny .
                    • ...hag   IP
                      " Obudził się stary gdy mu się d.....a pali" . Tak to można najkrócej powiedzieć . A jeszcze nie tak dawno darł mordę żeby Polsce wstrzymać unijne dopłaty bo nie chcemy przyjmować do siebie muzułmanów . Dzisiaj gdy już napasł się muzułmanami to zmienia zdanie austriacka świnia .
                      • observer   IP
                        Powinniśmy uważać gdy do Niemiec napłyną kolejne miliony muzułmanów Merkel,Niemcy mogą stać się nerwowi i zacząć ponownie bredzić o braku przestrzeni życiowej i parciu na wschód .Powinniśmy być na to przygotowani.
                        • skorpionx   IP
                          Dlaczego kraje muzulmanskie nie chca przyjmowac swoich obywateli?.. One kibicuja swoiej muzulmanskiej
                          armii w zdobywaniu Europy. Turcja gra tutaj tez podwojna role. Chce nawet za to pieniadze.
                          • maria   IP
                            Godzina lotu Herculesa to ok 14,5 tys dolarów. Ja też poproszę taką przejażdżkę.
                            • Mirek   IP
                              Tylko ciekaw jestem gdzie ta Austria ich odeśle tymi wojskowymi samolotami . Chyba tylko na Saharę bo żaden kraj ich nie przyjmie . Ci ludzie nie mają autentycznych paszportów i tak naprawdę nie wiadomo kim oni są . Fakty są takie że ci muzułmanie którzy chcą pozostać w państwach Unii już tutaj zostaną . BO NIKT ICH PO PROSTU NIE CHCE .
                              • Grzegorz   IP
                                A rachunek za transport lotniczy na biurko Merkel :-)
                                • Rawal   IP
                                  Ale dlaczego do 2019 roku? Do tego czasu to oni przećwiczą Austriaków i Niemców .
                                  • Makro   IP
                                    Odeśle 50000, przyjedzie milion.

Najczęściej komentowane