/ Forum Błaszczak: Oczekuję wyjaśnień w sprawie prezydenckiej limuzyny
12    

Błaszczak: Oczekuję wyjaśnień w sprawie prezydenckiej limuzyny

Dodano 12
Na rządowej stronie internetowej poinformowano o tym, że minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak nie zamierza zostawić bez rozwiązania sprawy pękniętej opony w limuzynie wiozącej Andrzeja Dudę.
 12
  • Bolek I   IP
    jestem tu bo anatol daja pieniadze za wpisy
    • Bolek1   IP
      panie paszczak masz pan pecha !!!jonasz!
      • jasio   IP
        Czy samochody wiozące prezydenta nie były wyposażone w kamery rejestrujące jazdę? Jeżeli całe śledztwo bazuje na nagraniu przypadkowej kamery, to wskazuje to na absolutne lekceważenie bezpieczeństwa prezydenta ze strony ministra Błaszczaka!!
        • Leżę i kwiczę   IP
          Które koło wybuchło, zapasowe?
          • takigoj   IP
            Panie Błaszczak , to my , obywatele, czekamy na wyjaśnienia od pana. No chyba że czeka pan na wróżkę?
            • Gutek z Tarnowa   IP
              Blaszczak do dymisji! Dyletant!
              • zniesmaczony   IP
                Zastanawiam się czy waszć kpisz czy o drogę pytasz !?!?!?! skoro to ma rozpatrywać policja i prokuratura w Opolu to ku przestrodze dam przykład który sam przeżyłem w Opolu na skrzyżowaniu wjechał na czerwonym i rozwalił moje auto finał taki że policja nie mogła ustalić i zawnioskowała do prokuratury o umorzenie co zostało przyklepane a sądzie okazało się że nie byłem stroną w tej kolizji !!!!!!! zatem życzę dobrego samopoczucia !!!!!.
                • Wolna Polska   IP
                  A co tu wyjasniac wiene za ten zamach ponasza POwcy i KODowcy trzeba aresztowac te faszystowskie i antypolskie scierwa
                  • OPTYK   IP
                    POLONIA Z  WIELKIEJ BRYTANI DOMAGA SIE DELEGALIZACJI KODU,,CZYTAJ NIEZALEZNA P,L,,,,,

Najczęściej komentowane