/ Forum Tekst wyroku Trybunału Konstytucyjnego na elewacji Kancelarii Premiera
62  

Tekst wyroku Trybunału Konstytucyjnego na elewacji Kancelarii Premiera

Dodano 62
Partia Razem zorganizowała w Warszawie happening, w trakcie którego na fasadzie budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów tekst wyroku Trybunału Konstytucyjnego.
  • bez-nazwy   IP
    HAM część I
    Ja zdeterminowany i  zagrożony przez pozostawiony po koalicji PO i PSL i  KOD system uprzejmie wnoszę o  doręczenie mojego pisma Komisji Weneckiej, która zrozumie desperację przyzwoitego okradanego przez sędziów i komorników obywatela .
    Pan Prezes Trybunału Konstytucyjnego sędzia Andrzej Rzepliński odwołuje się do  wirtualnej rzeczywistości ja wskazuję rzeczywistość faktyczną, czyli totalne skandaliczne bezprawie co  dokumentuję sygnaturami spraw i nazwiskami prawników i innych urzędników którzy ostentacyjnie ignorują prawo karne i korzystają z  nie ukrywanej solidarnej ochrony immunitetów i bezkarnie okradają obywateli, łupy chowając w sejfach prezesów są gotowi się bić z narodem by nikomu nie pokazać zawartości sejfów.
    Od 1990r istnieje w Polsce układ sędziów, prokuratorów, komorników i  urzędników piastujących wysokie stanowiska państwowe , Dyrektorów Izb Skarbowych i Naczelników Urzędów Skarbowych, Prezydentów Miast i  beneficjentów bezprawia , którzy bez względu na  przynależność partyjną przyczyniali się solidarnie do rozkradania majątku wspólnego i prywatnego . Ta grupa jeżeli jej się podobało cudze mienie, walec tej grupy (Prezydenci miasta, Izba skarbowa urzędy skarbowe, policja, sędziowie i prokuratorzy), ma w dalszym ciągu zdolność rozjechania okradania każdego przyzwoitego i uczciwego obywatela, jeżeli grupa ma  zamówienie na lokal, na mienie rozjedzie i rozjechała i  zniszczyła wszystko co było na jej drodze . Podaję dowody w największym skrócie.

Najczęściej komentowane