/ Forum Afera podsłuchowa. "Nie zarobiłem na nagraniach ani grosza. Byliśmy pionkami w grze służb"
26  

Afera podsłuchowa. "Nie zarobiłem na nagraniach ani grosza. Byliśmy pionkami w grze służb"

Dodano 26
– Nie powiem, że jestem niewinny. Zakładałem podsłuchy z pełną świadomością. To nie jest coś, z czego jestem dumny, ani czego się wstydzę – mówił na antenie RMF FM Konrad Lassota, kelner, który podsłuchiwał polityków i biznesmenów. Twierdzi, że nie zarobił na nagraniach "ani grosza", a pytany o wersję zeznań, która przedostała się do mediów, odpowiada: "Byłem do niej przymuszony i zastraszony".
  • Mirek   IP
    Panie Konradzie Lassota . To co Pan dokonał jest tylko chlubą dla Pana . Nie ma Pan jakiegokolwiek powodu do wstydu . Jest Pan człowiekiem odważnym i patriotą . Dzięki Panu Polacy poznali jaka swołocz rządzi Polską . Ludziom otworzyły się oczy . Zrozumieli że ci wszyscy platformerscy ministrowie to tak to tak naprawdę ludzie - śmieci którzy za nic mają Polskę a wszystko co robią to zwykłe złodziejstwo . Gdybym ja był na Pana miejscu to chodził bym z podniesioną głową . Gdyby było więcej takich ludzi jak Pan [i ja również] to pokonamy to wspólnie pokonamy magdalenkowych oszustów . Zachęcam Pana aby opisał Pan całą tę historię aby następni ministrowie nie poszli w ślady łobuzów .

Najczęściej komentowane