/ Forum Być jak Jennifer Lopez
1  

Być jak Jennifer Lopez

Dodano 1
Bardziej opłaca się być kopią idola niż oryginałem samego siebie Charlie Chaplin wziął kiedyś udział w konkursie na włas-nego sobowtóra. I zajął dopiero trzecie miejsce. "Nie warto być sobą!" - skomentował decyzję jury. Słowa Chaplina można odwrócić: warto być kimś innym, byle sławnym. Przekonują o tym uczestnicy programu "I Want a Famous Face" ("Chcę mieć znaną twarz"). W show nadawanym przez MTV uczestnicy przy pomocy chirurgów plastycznych upodabniają się do znanych osób. Zapis programu nadawanego w USA i Wielkiej Brytanii można już oglądać w Polsce. MTV przymierza się do realizacji naszej edycji. Zgłosiło się już 90 kandydatów na sobowtórów idoli. Mieszkają w małych i średnich miejscowościach, mają 16-22 lata. W USA zgłaszały się też głównie takie osoby.
  • ja   IP
    Oglądam ten program. Lubię go chyba dlatego, że patrzę jak ci opętani komercją i chwytami marketingowymy ludzie ulegają naciskowi bycia kimś sławnym. Cieszę się, że ja nie mam aż tak niskiej samooceny jak uczestnicy tego programu. Żal mi ich, zamiast do chirurga plastycznego powinni się udać do psychologa w sprawie zaburzenia samooceny...

Najczęściej komentowane