/ Forum Machina do ścigania
2  

Machina do ścigania

Dodano 2
Najlepiej pracują prokuratorzy w Zamościu, Zielonej Górze i Przemyślu Ireneusz Gregorczyk, który próbował pomóc dziewczynie gwałconej przez bandytów, został przez nich brutalnie pobity. Sprawców nie złapano, a stołeczna prokuratura przez długi czas uważała za sprawcę właśnie Gregorczyka. Z obawy przed zemstą bandytów mężczyzna wyprowadził się z własnego mieszkania i zamieszkał na działce. Zarzuty prokuratury przypłacił zawałem serca. Janusz Gniadek stanął w obronie inwalidy na wózku, którego katowali dwaj osiemnastolatkowie. Przestępcy odnaleźli go w mieszkaniu. Zelżyli i opluli jego żonę. Na koniec zbili szybę. Warszawska prokuratura postawiła Gniadkowi zarzut udziału w bójce. Nie zgłosiła na świadka inwalidy, w którego obronie stanął Gniadek, wezwała natomiast sprawców napaści. Po trwającym pięć lat dochodzeniu przyznała się do błędu i poprosiła sąd o umorzenie sprawy. Te przykłady obrazują jakość pracy stołecznych prokuratorów. Choć prokuratury otrzymują proporcjonalnie takie same pieniądze z budżetu, to różnice w ich pracy widać gołym okiem. Każdy prokurator, niezależnie od osiągnięć, dostaje takie samo wynagrodzenie - bez znaczenia, czy pracuje w Zamościu, czy w Katowicach.
  • khb@vp.pl   IP
    Kpicie sobie z ludzi ??? Stwierdziłem przestępstwo Sędziny i Prokuratora a te z Zamościa nie nadali 2 miesiąc biegu sprawie do nadal. Nadmieniam, że stwierdziłem braki zeznań powódki dzień przed pierwszym posiedzeniem II instancji Sądu w Zamościu. Mieszkam daleko,bezrobotny to wiadomo.Minął miesiąc do drugiej rozprawy w II instancji a pismo leżało sobie w najlepsze u Szefa Zamojskiej Prokuratury na biurku bez nadania biegu.Wygląda to bardzo podejrzenie.
    Zniknęły zapisy jednoznacznie uniewinniające mnie a obciążające 4 świadków w zmowie i brak reakcji Prokuratora z pohańbionego przez nich Biłgoraja.W Zamościu się dowiedziałem czemu go nie było na sali !!!!-piękne metody ,brawo niech żyją kolesie !!!Jak było już po wyczytaniu irracjonalnego uzasadnienia bzdetów czytaj Wyroku to Szef Prokuratury olał mnie w chamski sposób i rzucił mi słuchawką .Do nadal czekam na nadanie biegu doniesienia o przestępstwie Sędziny w kwestii zniknięcia zapisów zeznań i kreowania mych zeznań oraz nieobecności Prokuratora na rozprawie podczas w/w zeznań powódki.Dzięki temu nie ukarali 4 świadków w zmowie a mnie nieuniewinniono.Pięknie !!!
    Ja tego nie odpuszczę i lata mnie, że Sąd jest skorumpowany ,że za Sądem stoi prawo/czytaj poczucie bezkarności pod przykrywką prawa, majestatu i stawanie ponad prawem/ jako osoby nieskazitelnej w odczuciu społecznym.Przestępstwo jest przestępstwo.\\Teraz wiem czemu stale się pani Protokulantka pytała co ma pisać !!!!!!Wogóle po co są te Protokulantki.Żałuję, że nie umieściłem nagrania na yotube- bo ponoć to jest przestępstwo większe jak przestępstwo Sądu tak nagrywać kontrolować sobie Sąd a pytam się kasowanie zapisów przez Sąd nie jest przestępstwem ???.

Za zaniechanie nadania biegu będę się domagał wszczęcia postępowania o stratach moralnych na razie nie wspominam.
    Ja jak bym stwierdził,że dom ma się zawalić i nie podjął natychmiast działań i nie nadał biegu a dom jutro by się zawalił to bym nie wyszedł z pierdla za zaniechanie. Żenada !!!

Najczęściej komentowane