/ Forum Zawód: prostytutka
6  

Zawód: prostytutka

Dodano 6
Niemieckie prostytutki zyskają wkrótce pełnię praw pracowniczych. Pół miliona niemieckich prostytutek będzie niedługo świadczyć usługi na podstawie kodeksu pracy. Politycy koalicji rządzącej spełniają swą przedwyborczą obietnicę: zarabianie ciałem ma zostać wpisane do katalogu oficjalnych zawodów jako zatrudnienie dorywcze, kontraktowe lub stałe, z wszelkimi konsekwencjami formalnoprawnymi - obowiązkowym ubezpieczeniem zdrowotnym, emerytalnym i na wypadek bezrobocia oraz możliwością skarżenia pracodawców i klientów za nieopłacenie usługi.
  • Jana. IP
    Tak, to jeszcze jeden prezent od \"posrednikow\" dla spisanej \"konstytucji\" - dla nowych,10 gosci wchodzących w 2004 roku do UE,to dla podtrzymania nakladania na wszystkie Panstwa i pedofilow,to bylo podane pod dzwięk bicia bębnow,jak zmarl Jan Pawel II.\"Inni\" idą do dzisiaj,
    tylko starzy i chorzy,z tym nic nie mają wspolnego.
    Jaka będzie Polityka silnych,4,5,czy szesciu?Jaka będzie Polityka,dla wszystkich innych?Jaka będzie Polityka Polski, i Litwy-jako oboz koncentracyjny?
    Gediminas Kirkilas zalatwil Litwę z Sylwijo Berluskoni,
    będzie Ambasada i będzie dalej elektrownia atomowa stac,jak stoi, by placic Rosji dalej milijardy durnych.
    Prostytucja otrzyma status dla sprzedazy i dzieci.
    Czy niemcy dają przyklad,na co taki przyklad?Niszczone dzieci,to niszczona przyszlosc.
    Ja kupię bilet w dwie strony,ja sprobuję z kims porozmawiac,ale jezeli nie będę miala z kim rozmawiac,to niech tak i zostanie.W Litwie i dzisiaj,litwini odpowiadają się od mozliwosci i pieniędzy,by mię trzymac w budzie.Dziwi bardzo to,ze za dwa lata umarli pol miliona starcow i samobojcow.
    W Litwie tego nie przeprowadzic,a Polska moze sobie to pozwolic,zebrac na wybor,niech ktos przymysli temat dla audycji by wybrac z większej ilosci izraelitow w jedną grupę,niech wydadzą cos takiego co jest warte dla Polski
    albo innego kraju.Bo oni tak rwią się rządzic.
    Mnie podoba się jak pracuje Bronislaw Wildsztein,ale ta
    grupa mlodych ludzi,dla nich musialoby dac jakis Dach na
    dlugie lata,20 -30 i więcej,by kiedys wiedziec jak zlozyly się ich zycia i ich rodziny.Jest ludzie,ktorzy nienawidzą rozumnych,rozumniejszych od siebie.
    Wtedy nie pomaga i Pan Bog w niebie,jak tobie na karku, siedzi ktos.

Najczęściej komentowane