We wtorek 19 maja doszło do utrudnień na trasie z Grójca do Warszawy, pomiędzy węzłami Tarczyn Północ i Lesznowola. Około godziny 13:20 Pojawiło się zgłoszenie o osobie leżącej na jezdni drogi ekspresowej numer siedem.
Akcja służb na S7 z Warszawy do Grójca. Utrudnienia między węzłami Tarczyn Północ i Lesznowola
Poszkodowaną przetransportowano do szpitala za pomocą śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – relacjonował TVN Warszawa. Droga została zablokowana na prośbę policji, zrobiły się korki.
Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że przejazd S7 został otwarty po godzinie 15.30. Dokładne okoliczności wydarzenia będą wyjaśniane przez policję.
Czytaj też:
Wstrząsający wypadek, 19-latka nie przeżyła. „Przejechał ją”Czytaj też:
W okolicy panował wzmożony ruch. Nagle z okna wypadł 54-latek
