To musiało się stać! Wysyp memów po szalonym meczu Arki z Duńczykami

To musiało się stać! Wysyp memów po szalonym meczu Arki z Duńczykami

Memy po meczu Arki Gdynia z  FC Midtjylland
Memy po meczu Arki Gdynia z FC Midtjylland Źródło: fangol.pl
Po szalonym meczu Arka Gdynia pokonała 3:2 duński FC Midtjylland. Wyczyn drużyny z północy Polski nie umknął twórcom memów, którzy zaraz po spotkaniu wzięli się do pracy.

Memy po meczu Arki Gdynia z FC Midtjylland

Mecz z FC Midtjylland dla Arki był pierwszym od 38 lat spotkaniem w europejskich pucharach, dlatego na trybunach Stadionu Miejskiego pojawił się komplet kibiców, których nie zawiedli piłkarze polskiej drużyny.

Pierwsze bramki kibice zobaczyli w 31. minucie, a zdobywcą gola został Marcus Vinicius da Silva. Po zaledwie 2 minutach wyrównał Rilwan Hassan, a w 36. minucie kolejną bramkę dorzucił Marc dal Hende. Na przerwę drużyny schodziły jednak przy remisie - w 39. minucie Marcus Vinicius da Silva wyrównał na 2:2.

Druga połowa była wzajemną wymianą ciosów, ale ostatecznie górą byli gospodarze. W drugiej minucie doliczonego czasu gry Michał Nalepa dośrodkował z rzutu wolnego, a Rafał Siemaszko głową skierował piłkę do bramki. Arka wygrała więc 3:2 z Duńczykami i z niewielką przewagą przystąpi do rewanżu z FC Midtjylland 3 sierpnia, które zostanie rozegrane w Herning.