MŚ 2014: Kontuzjowany… fizjoterapeuta. Cieszył się z gola i skręcił kostkę

MŚ 2014: Kontuzjowany… fizjoterapeuta. Cieszył się z gola i skręcił kostkę

Reprezentacja Anglii (fot. IAN MACNICOL / COLORSPORT / PRESSFOCUS / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
W meczu Anglia – Włochy kontuzji nabawił się… fizjoterapeuta reprezentacji Trzech Lwów Gary Lewin. Członek sztabu szkoleniowego drużyny Roya Hodgsona skręcił kostkę, kiedy cieszył się po wyrównującym golu Daniela Sturridge'a – podaje sport.tvn24.pl.

Początkowo wydawało się, że fizjoterapeuta pracujący na co dzień w Arsenalu zasłabł w wyniku wysokiej temperatury. Selekcjoner Roy Hodgson powiedział jednak, że Gary Lewin wyskoczył w górę i niefortunnie wylądował na butelce wody. Członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Trzech Lwów udał się do szpitala, gdzie okazało się, że skręcił kostkę. Lewin będzie musiał opuścić drużynę i wrócić do domu.

Anglia przegrała z Włochami 1:2. Wynik meczu otworzył w pierwszej połowie Claudio Marchisio, ale już po chwili wyrównał Daniel Sturridge. Zwycięskiego gola dla wicemistrzów Europy strzelił w drugiej połowie Mario Balotelli.