Messi krytykuje kolegów. "Marnowali okazje"

Lionel Messi (fot. FRAME / PRESSFOCUS / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Argentyna w finale mistrzostw świata przegrała 0:1 z Niemcami, a Lionel Messi stracił szansę na zrównanie się z legendą Diego Maradony. Po meczu Argentyńczyk zaatakował swoich kolegów z drużyny, którzy w jego opinii zbyt łatwo marnowali wypracowywane przez niego okazje.
Albicelestes pogrążył pod koniec dogrywki - w 113. minucie meczu - Mario Goetze. Argentyńczycy momentalnie rzucili się do ataku, ale nie zdołali odrobić strat. Wcześniej doskonałe okazje marnowali z kolei Higuain, Palacio i Aguero.

- Zasłużyliśmy na więcej. Dlatego jesteśmy smutni. Napastnicy zmarnowali okazje, które mieliśmy. To smutne uczucie dla nas wszystkich, bo nie mogliśmy zdobyć pucharu dla naszych rodaków - powiedział po meczu Messi.

- Ciężko jest przegrać o włos - podsumował czterokrotny zdobywca Złotej Piłki, który został nieoczekiwanie wybrany także najlepszym zawodnikiem mundialu.