Dramat gwiazdora Liverpoolu po finale LM. Nie pojedzie na mundial?

Dramat gwiazdora Liverpoolu po finale LM. Nie pojedzie na mundial?

Mohamed Salah w starciu z Sergio Ramosem
Mohamed Salah w starciu z Sergio Ramosem Źródło: Newspix.pl / Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Mohamed Salah przez kontuzję w finale Ligi Mistrzów z Realem Madryt może nie pojechać na mundial – podaje BBC. Egipcjanin w pierwszej połowie meczu w Kijowie został ostro potraktowany przez Sergio Ramosa. Gracz Liverpoolu prawdopodobnie doznał zwichnięcia barku.

O ogromnym pechu może mówić Mohamed Salah, który miał być kluczowym graczem Liverpoolu w starciu z Realem Madryt. Niestety, w 26. minucie spotkania Egipcjanin upadł na boisko po starciu z Sergio Ramosem i długo nie mógł podnieść się z murawy. Kiedy stanął na nogi, udał się za linię boczną. Wtedy jeszcze wydawało się, że 25-latek będzie mógł kontynuować grę, jednak Salah wrócił na boisko tylko na moment. Szybko okazało się, że Juergen Klopp będzie musiał dokonać zmiany.

Salah nie pojedzie na mundial?

Gracz Liverpoolu był załamany, że musi udać się do szatni. Nie mógł w tej sytuacji powstrzymać łez. Pojawiło się niedowierzanie na twarzach tysięcy fanów „The Reds”, którzy przyjechali do Kijowa na finał Ligi Mistrzów.

Ostatecznie Liverpool przegrał z Realem 1:3. Po ostatnim gwizdku docierają do nas najnowsze informacje na temat stanu zdrowia Salaha. Według BBC Egipcjanin zwichnął bark. Jeśli ta diagnoza potwierdzi się, piłkarz prawdopodobnie straci szansę na udział w .

twitterCzytaj też:
Ten finał zapamiętamy na lata! Real Madryt wygrał Ligę Mistrzów trzeci raz z rzędu