Dzisiaj mecz Argentyna - Chorwacja. O której godzinie początek spotkania?

Dzisiaj mecz Argentyna - Chorwacja. O której godzinie początek spotkania?

Stadion w Niżnym Nowogrodzie
Stadion w Niżnym NowogrodzieŹródło:Newspix.pl / Andrew Surma
Mecz Argentyna - Chorwacja odbędzie się w ramach rywalizacji w grupie D na Mistrzostwach Świata w Rosji. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20. Relacja NA ŻYWO będzie dostępna na Wprost.pl.

W pierwszym meczu grupy D Argentyna zawiodła w starciu z Islandią. Remis 1:1 to duży niedosyt i spory zawód dla kibiców „Albicelestes”. W zupełnie innych nastrojach do czwartkowego starcia przystąpią Chorwaci, którzy na początku rywalizacji na  wygrali z Nigerią 2:0. Ekipa trenera Zlatko Dalicia stoi przed szansą przypieczętowania awansu do 1/8 finału mundialu.

Ze szczególnym nastawieniem do czwartkowego meczu podejdzie Lionel Messi, który w rywalizacji z Islandią nie dość, że nie potrafił wykorzystać żadnej sytuacji, to jeszcze zmarnował szansę z rzutu karnego.

Gdzie oglądać mecz Argentyna - Chorwacja?

Relacja NA ŻYWO z meczu Argentyna - Chorwacja będzie dostępna na Wprost.pl. Przed pierwszym gwizdkiem podamy wyjściowe jedenastki, a później minuta po minucie opiszemy to, co wydarzy się na boisku w Niżnym Nowogrodzie. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi , TVP Sport oraz w internecie sport.tvp.pl.