Czar Pazdana prysł? Dał Zagłębiu dwa gole. Legia stacza się na dno

Czar Pazdana prysł? Dał Zagłębiu dwa gole. Legia stacza się na dno

Michał Pazdan i Arkadiusz Malarz
Michał Pazdan i Arkadiusz Malarz Źródło: Newspix.pl / RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT
Legia przegrywa z Zagłębiem 2-3 i stacza się na dno tabeli. Zawodzą najmocniejsze do tej pory punkty zespołu: Pazdan i Nikolić. Gdzie leży kres upokorzeń mistrza Polski?

Legia Warszawa przegrała z Zagłębiem Lubin 2-3 i spadła na trzecią od końca pozycję w LOTTO Ekstraklasie. Mistrzowi Polski w przerwaniu fatalnej passy nie pomogła postawa Michała Pazdana, którego samobój i faul w polu karnym znacząco ułatwiły gościom zadanie. Drużyna Zagłębia prowadzona przez Piotra Stokowca awansowała po tym spotkaniu na czwartą pozycję w tabeli.

W tym meczu wszystko sprzysięgło się przeciwko Legionistom. Do przerwy zespół Besnika Hasiego przegrywał 0-2. Po wznowieniu gry w drugiej połowie gracze z Warszawy zagrali znacznie lepiej i doprowadzili do wyrównania. Wtedy jednak pechowo zagrywał kapitan gospodarzy Michał Pazdan, który skierował futbolówkę do własnej bramki. Zawiódł też inny lider ekipy mistrza Polski. Nemanja Nikolić nie potrafił zdobyć gola z rzutu karnego.

Piłkarze Legii muszą być w fatalnych nastrojach. Po słabych meczach w lidze oraz bolesnej przegranej z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów, morale drużyny z pewnością sięga dna. Legia jeszcze nigdy w historii nie rozpoczęła sezonu tak źle.