Eurosport nie pokazał gola. W tym czasie wyemitowano... reklamę

Eurosport nie pokazał gola. W tym czasie wyemitowano... reklamę

Mecz Atletico Madryt-Napoli
Mecz Atletico Madryt-Napoli Źródło: screenshot/Eurosport
We wtorek podczas transmisji meczu piłkarskiego Atletico Madryt-Napoli, kanał Eurosport 1 wyemitował krótką przerwę reklamową. Akurat w tym momencie padła jedna z bramek. „Spowodował je błąd ludzki, za który przeprosiliśmy już naszych widzów” – poinformowała Discovery Networks.

Blok reklamowy składający się z trzech spotów pokazano około 55-57 minuty meczu Atletico Madryt-Napoli rozgrywanego w ramach Audi Cup. Wówczas – czego nie mogli zobaczyć widzowie – gola dla Napoli strzelił Jose Callejon. Widzowie zobaczyli gol dopiero na powtórce.

Agnieszka Jurkiewicz, menedżer do spraw komunikacji korporacyjnej w Discovery Networks w regionie CEEMEA poinformowała, że emisję bloku reklamowego spowodował błąd ludzki. – Bardzo zależy nam na polskich kibicach i nieustannie pracujemy nad tym, aby zapewnić im możliwie jak najlepszą jakość transmisji, a w przyszłości uniknąć tego typu sytuacji – podkreśliła Jurkiewicz.

„Czasem wydarzy się coś, o czym chcemy jak najszybciej zapomnieć. Ostatni przykład to reklamy w trakcie meczu Atletico - Napoli. Pozostaje nam za to przeprosić. Nie było to zamierzone działanie z naszej strony, zadecydował o tym błąd ludzki” – poinformował z kolei Eurosport na Facebooku.

Źródło: TVP Info