Cudowny gol reprezentanta Polski! Ten atomowy strzał trzeba zobaczyć

Piotr Zieliński
Piotr ZielińskiŹródło:Newspix.pl / EXPA
O tej bramce reprezentanta Polski będzie się mówiło jeszcze bardzo długo. Piotr Zieliński w meczu Napoli z Atalantą zachwycił wszystkich efektownym uderzeniem z dystansu.

Spotkanie z Atalantą nie układało się na początku po myśli Napoli. Drużyna, którą prowadzi Maurizio Sarri od 15. minuty przegrywała po bramce Bryana Cristante. Gospodarze sobotniego meczu wzięli się za odrabianie strat dopiero w drugiej połowie. Do remisu doprowadził Piotr Zieliński, który popisał się atomowym uderzeniem z dystansu. Polak przyjął piłkę na klatkę piersiową, a później mocnym strzałem z dystansu pokonał bramkarza.

Gol Zielińskiego szybko stał się tematem numer jeden w mediach społecznościowych. Nie brakowało pozytywnych komentarzy na temat efektownego trafienia.

twittertwittertwitter

Bramka reprezentanta Polski okazała się wiatrem w żagle dla drużyny Napoli, która ostatecznie wygrała 3:1. Dwa trafienia dołożyli jeszcze Dries Mertens i Marko Rog, który w 74. minucie zmienił Zielińskiego. Drugi z Polaków w Napoli – Arkadiusz Milik, cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

W piątek 1 września reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z Danią w meczu eliminacji mistrzostw świata. Z kolei 4 września podopieczni selekcjonera Adama Nawałki powalczą o kolejne punkty w eliminacjach na PGE Narodowym z Kazachstanem. Zieliński i Milik otrzymali powołania na najbliższe spotkania kadry.