Reakcje internautów po meczu Polski z Irlandią. Jaki mecz, takie memy?

Reakcje internautów po meczu Polski z Irlandią. Jaki mecz, takie memy?

Mem po meczu Polska - Irlandia
Po przeciętnym spotkaniu reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Irlandią. Towarzyskie spotkanie rozgrywane we Wrocławiu obnażyło brak pomysłu na grę i zaangażowania podopiecznych Jerzego Brzęczka. Wygląda na to, że nawet twórcy memów nie byli w stanie wiele wykrzesać z tego meczu.

Wtorkowe (11 września) starcie z Irlandczykami na stadionie we Wrocławiu było drugim meczem narodowej kadry pod wodzą . Selekcjoner desygnował do gry zmienników, a szansę debiutu otrzymał Krzysztof Piątek. Swój jubileusz miał Jakub Błaszczykowski, który po raz 102. zagrał w reprezentacji, wyrównując tym samym rekord Michała Żewłakowa. Zarówno sam skrzydłowy jak i koledzy podczas pierwszych 45 minut nie zrobili jednak nic, by uczcić rekordowy występ popularnego „Kuby”. O pierwszej połowie chcieliby zapomnieć zarówno polscy piłkarze, jak i kibice.

W drugiej odsłonie tego meczu Irlandczycy zmusili zespół prowadzony przez Jerzego Brzęczka do bardziej zdecydowanych ataków. Na gol Aidena O'Briena z 54. minuty udało się odpowiedzieć dopiero w 87. minucie. Trafiał Mateusz Klich z podania Arkadiusza Milika. Ogólnie jednak w całym spotkaniu zabrakło emocji czy charakterystycznych momentów, co dobrze odzwierciedlają memy. Po przeciętnym meczu ze słabymi Włochami kibice reprezentacji musieli oglądać jeszcze słabsze spotkanie z Irlandią. Kolejny mecz towarzyski reprezentacja Polski zagra z Czechami 15 listopada.