Dublet Milika na koniec roku! Zobaczcie, jak reprezentant Polski strzelał dla Napoli

Dublet Milika na koniec roku! Zobaczcie, jak reprezentant Polski strzelał dla Napoli

Arkadiusz Milik
Arkadiusz MilikŹródło:Newspix.pl / Franco Romano
Wielki mecz Arkadiusza Milika! w 19. kolejce Serie A Napoli pokonało Bolonię 3:2, a dwa gole na swoim koncie zapisał reprezentant Polski.

Sobotni mecz rozgrywany na Stadio San Paolo rozpoczęło od pierwszej minuty trzech Polaków. W barwach Napoli oglądaliśmy Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika. Z kolei w ekipie Bolonii między słupkami stanął Łukasz Skorupski. Już po kwadransie gry Milik dał prowadzenie swojemu zespołowi, dzięki pewnemu uderzeniu z pola karnego. Zobaczcie, po jakiej akcji piłka znalazła się w siatce.

Do przerwy goście zdołali odpowiedzieć, a bramkarza pokonał Federico Santander. Po zmianie stron szybko przypomniał o sobie Milik, który zapisał na swoim koncie drugie trafienie. Tym razem uderzył futbolówkę głową, po podaniu Kevina Malcuita. To zagranie i wykończenie Milika szczególnie warto obejrzeć.

W 80. minucie Bolonia doprowadziła jeszcze do remisu, ale Napoli tego dnia grało spokojnie i miało też trochę szczęścia. W samej końcówce Skorupskiego pokonał Dries Mertens, który popisał się strzałem zza pola karnego. Ostatecznie Napoli wygrało z Bolonią 3:2 i kończy rok ze stratą dziewięciu punktów do Juventusu Turyn.

Robert Lewandowski planuje nową inwestycję w Warszawie. „To moje marzenie”