Krzysztof Piątek z Cagliari zagra od pierwszych minut. Podtrzyma serię?

Krzysztof Piątek z Cagliari zagra od pierwszych minut. Podtrzyma serię?

Krzysztof Piątek
Krzysztof PiątekŹródło:Newspix.pl / ZUMA
10 lutego o 20:30 na San Siro w Mediolanie rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołami AC Milan i Cagliari Calcio. W drużynie gospodarzy wystąpi polski napastnik Krzysztof Piątek. Czy strzelający seriami „Il Pistolero” znów trafi do siatki?

W niedzielę 3 lutego AC Milan mierzył się w Rzymie z zespołem AS Romy. W składzie gości od pierwszych minut mogliśmy oglądać napastnika reprezentacji Polski Krzysztofa Piątka. Przed meczem wszyscy zadawali sobie pytanie: czy powtórzy swój świetny występ z meczu z Napoli? Będący objawieniem tego sezonu włoskiej Serie A Krzysztof Piątek wszelkie wątpliwości rozwiał już w 26. minucie meczu. Po nieustępliwej walce o piłkę i dośrodkowaniu Lucasa Paqueta, Polak uciekł wyprzedził obrońcę gości i pokonał bezradnego bramkarza.

Zaledwie pięć dni wcześniej na stadionie San Siro Piątek strzelił dwa gole Napoli, w którego składzie występowali też Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Pierwszego gola w tym spotkaniu i w nowym zespole zdobył już w 11. minucie po podaniu Diego Laxalta. Drugie trafienie dołożył chwilę później, bo w 27. minucie. Tym razem Polakowi podawał Lucas Paquet.

Gdzie oglądać mecz Milan – Cagliari?

Transmisję z meczu AC Milan – Cagliari Calcio przeprowadzi stacja Eleven Sports 2. Płatny stream online dostępny będzie na stronie elevensports.pl, oraz na stronach internetowych Player.pl, IPLA.tv i WP Pilot.