Piątek znów strzela! Niesamowita seria Polaka trwa

Krzysztof Piątek i piłkarze Milanu
Krzysztof Piątek i piłkarze Milanu Źródło: Newspix.pl / ZUMA
Krzysztof Piątek nie zwalnia tempa i zdobywa kolejne gole. Tym razem pokonał defensywę Cagliari Calcio w meczu Serie A.

10 lutego o 20:30 na San Siro w Mediolanie rozpoczęło się spotkanie pomiędzy AC Milan i Cagliari Calcio. W drużynie gospodarzy od pierwszych minut zaczął polski napastnik Krzysztof Piątek. Przed meczem wszyscy zadawali sobie jedno pytanie: czy strzelający seriami „Il Pistolero” znów trafi do siatki? I strzelił – w 62. minucie po zamieszaniu w polu karnym Cagliari sprytnie dobił nieudany strzał kolegi. Popisał się przy tym niezwykłym spokojem i odnalazł w naprawdę niezłym chaosie. Zobaczcie zresztą sami.

Gdzie oglądać mecz Milan – Cagliari?

Transmisję z meczu AC Milan – Cagliari Calcio prowadzi stacja Eleven Sports 2. Płatny stream online dostępny jest także na stronie elevensports.pl oraz na stronach internetowych Player.pl, IPLA.tv i WP Pilot.