Di Maria z piwem na meczu Ligi Mistrzów. Memy po incydencie na Old Trafford

Di Maria z piwem na meczu Ligi Mistrzów. Memy po incydencie na Old Trafford

Piłkarze PSG po zdobyciu gola. Di Maria pierwszy z lewej
Piłkarze PSG po zdobyciu gola. Di Maria pierwszy z lewej Źródło: Newspix.pl / Anthony BIBARD / Pixathlon / Foto Olimpik
Manchester United przegrał z Paris Saint-Germain 0:2 i mocno skomplikował sobie sprawę awansu go kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Świetny wieczór na Old Trafford miał za to Angel di Maria, który zanotował dwie asysty i został „nagrodzony” piwem z trybun.

Gole Presnela Kimpembe w 53. minucie i Kyliana Mbappe w 60. minucie przekreśliły nadzieje graczy Manchesteru United na wywiezienie z tego spotkania korzystnego rezultatu. Pomimo braku Neymara i Cavaniego zespół PSG okazał się za mocny na „Czerwone Diabły”. Gorycz porażki potęgowała też gra Angela di Marii, który asystował przy obu trafieniach. Piłkarz ten od pierwszy minut spotykał się z dezaprobatą angielskich kibiców, ponieważ swoją krótką przygodę z Manchesterem zakończył w niezbyt eleganckim stylu.

Elegancji zabrakło mu także, kiedy po strzelonym przez kolegę golu wykrzykiwał w kierunku kibiców na Old Trafford niecenzuralne słowa i prowokował ich gestami. W odpowiedzi w jego kierunku poleciała prawie pełna butelka piwa, którą di Maria podniósł i przysunął do ust, udając, że pije. Jego zachowanie spotkało poskutkowało wysypem memów, których po takim meczu i tak można było się spodziewać.