Piast ukąsił Polonię w końcówce

Piast ukąsił Polonię w końcówce

Piast-Polonia 1:1 (fot. sxc.hu) Źródło:FreeImages.com
Dzięki bramce strzelonej w końcówce spotkania Piast Gliwice zremisował z Polonią Warszawa 1:1.
Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła wielu emocji. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, a napastnicy obu zespołów byli nieskuteczni.

Pierwsi przełamali goście. W 47 minucie bramkę dla Polonii Warszawa zdobył Władimir Dwaliszwili, który w polu karnym urwał się obrońcom.

Piłkarze Piasta Gliwice próbowali odrobić straty. Udało im się to w 88 minucie, a strzelcem bramki był Ruben Jurado.

Stołeczny zespół kończył mecz w osłabieniu - w doliczonym czasie gry czerwoną kartkę zobaczył Adam Kokoszka.

Polonia Warszawa z dorobkiem 25 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Piast Gliwice (19 pkt.) jest dziewiąty.