Grad goli w meczu Szwecji i Argentyny, ale Messi i Ibrahimović nie strzelali

Grad goli w meczu Szwecji i Argentyny, ale Messi i Ibrahimović nie strzelali

Messi i Di Maria cieszą się z gola (Fot. Simon Stacpoole / Offside / Foto Olimpik / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Reprezentacja Argentyny pokonała 3:2 Szwecję w meczu towarzyskim rozegranym w Solnie na Friends Arena. Bramek nie strzelali jednak ani Messi, ani Ibrahimović.
Cztery z pięciu bramek padły już podczas pierwszych 22 minut gry. Wynik meczu otworzył w 3. minucie Lustig, który trafił do własnej bramki. W 17. minucie wyrównał Olsson, ale Argentyńczycy zdobyli szybko dwa kolejne gole - do bramki trafili kolejno Aguero oraz Di Maria.

W drugiej połowie Szwedzi odpowiedzieli strzałem Elma. Gospodarze nie mieli już jednak czasu na wyrównanie - Elm zdobył bramkę w piątej minucie doliczonego czasu gry.