Sensacja w Ligue 1. PSG przegrywa

Sensacja w Ligue 1. PSG przegrywa

Sensacja w Ligue 1. PSG przegrywa (fot. sxc.hu)Źródło:FreeImages.com
Duża niespodzianka na zakończenie 25. kolejki francuskiej Ligue 1. Lider tabeli Paris Saint-Germain przegrał na wyjeździe 2:3 (1:1) z walczącym o utrzymanie Sochaux - podaje sport.tvp.pl.
Mecz zaczął się po mysli faworytów z Paryża - już w 7. minucie meczu wynik otworzył Alex. Sochaux wyrównało już 7 minut później dzięki bramce Roudeta. W drugiej połowie zaczynało zanosić się na sensację. Gospodarzy na prowadzenie w 54. minucie wyprowadził Sio. PSG wyrównało dzięki trafieniu Sakho z 76. minuty. Zanosiło się już na remis, ale pod koniec spotkania piłkarze Sochaux przeprowadzili akcję kombinacyjną, którą wykończył Bakambu.

PSG przegrało na wyjeździe z Sochaux 2:3, ale z dorobkiem 51 punktów nadal prowadzi w tabeli.