Legia wygrywa sparing, Dwaliszwili już strzela

Władimir Dwaliszwili związał się z Legią na 2,5 roku (fot. Janusz Partyka / Nasza Legia)
Legia Warszawa pokonała w przedostatnim zimowym sparingu Raków Częstochowa 3:1. Mocno zaakcentował swój pierwszy mecz w barwach "Wojskowych" Wladimir Dwaliszwili. Gruzin zdobył dwie bramki.
Wynik meczu otworzył w 11. minucie Bereszyński, który wykorzystał podanie od Ljuboji. Zawodnikom z Częstochowy udało się wyrównać na początku drugiej połowy dzięki bramce Baloguna z 48. minuty. Później strzelał już jednak tylko Dwaliszwili - w 81. (rzut karny) i 84. minucie.

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej Legia zagra z Motorem Lublin. Pierwszy mecz rundy wiosennej mistrzowie jesieni rozegrają w Kielcach.