LM: Galatasaray i Schalke na remis

LM: Galatasaray i Schalke na remis

Wesley Sneijder przy piłce (fot. Spao / Seskimphoto / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Galatasaray zremisowało 1:1 z Schalke 04 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wynik otworzył w 12. minucie Burak Yilmaz. Wyrównującą bramkę zdobył w 45. minucie spotkania Jermaine Jones - podaje Sport.pl.
Obie bramki padły w pierwszej odsłonie meczu - już w 12. minucie bramkarza Schalke pokonała Burak Yilmaz. Turek fantastycznie przyjął piłkę, dzięki czemu przerzucił ją nad rywalem, wpadł w szesnastkę i pokonał Timo Hildebranda.

Gol wyrównujący padł tuż przed przerwą. Fatalny błąd w środku pola popełnili piłkarze Galatasaray. Klaas-Jan Huntelaar odebrał piłkę, podał ją do Jeffersona Farfana, który z kolei obsłużył podaniem Jermaine Jonesa. Ten nie dał szans bramkarzowi Turków.

W drugiej połowie mecz stracił na atrakcyjności.