Malaga odrobiła straty i wyrzuciła Porto z LM

Malaga odrobiła straty i wyrzuciła Porto z LM

Isco z Malagi (fot. Massimiliano Vitez/Ag. Aldo Liverani / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Malaga pokonała 2:0 (1:0) FC Porto i awansowała do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Bramki dla Hiszpanów zdobyli Isco w 43. minucie oraz Santa Cruz w 77. - podaje Sport.pl.
Obie drużyny grały bardzo ostro - tylko w pierwszej połowie sędzia pokazał pięć żółtych kartek. Brakowało za to sytuacji podbramkowych, aż w końcu w 43. minucie swój talent potwierdził Isco. Hiszpan z dystansu uderzył w samo okienko.

Druga połowa zaczęła się pomyślnie dla gospodarzy - za bezmyślny faul z boiska wyleciał Defour. Od tego momentu Porto już się tylko broniło. Przegrana 0:1 dawała im ewentualny konkurs rzutów karnych. Nadzieje Portugalczyków na awans rozwiał jednak w 77. minucie Santa Cruz, który po rzucie rożnym skierował piłkę do siatki.