Juventus Turyn zmierza po tytuł

Juventus Turyn zmierza po tytuł

Juventus Turyn wciąż w formie (fot. Massimiliano Vitez/Ag. Aldo Liverani / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Juventus Turyn umocnił się na prowadzeniu w Serie A po zwycięstwie 2:0 na Bologną.
W meczu 29 kolejki włoskiej ekstraklasy obrońcy tytułu z Turynu przeważali od pierwszej minuty. Gospodarze z Bologny dobrze grali w obronie, w rezultacie w pierwszej połowie kibice nie doczekali się bramek.

Po wznowieniu gry wciąż atakował Juventus. Piłkarzom "Starej Damy" udało się dopiąć swego w 62 minucie, gdy bramkę zdobył Mirko Vucinic. Asystę przy golu zaliczył Claudio Marchisio. Ci sami zawodnicy rozegrali akcję, po której padł gol ustalający wynik meczu. Tym razem to Vucinic podawał, a Marchisio strzelał.

Gospodarzom ani razu nie udało się sforsować obrony przyjezdnych i Juventus wygrał 2:0. Po 29 meczach Juve prowadzi w tabeli Serie A z przewagą 12 punktów nad Atalantą.