Wisła Kraków zatonęła w trzy minuty

Wisła Kraków zatonęła w trzy minuty

Bramkarz Wisły Kraków Sergei Pereiko (fot. JAKUB PIASECKI / CYFRASPORT / Newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Wisła Kraków przegrała z Piastem Gliwice 1:2 w ostatnim meczu 21 kolejki T-Mobile Ekstraklasy.
Krakowianie dobrze rozpoczęli spotkanie. W ósmej minucie na prowadzenie podopiecznych Tomasza Kulawika wyprowadził Ivica Iliev. Goście powinni byli wyrównać w 21 minucie, ale rzutu karnego nie wykorzystał Tomasz Podgórski.

W 70 minucie Piastowi udało się wyrównać za sprawą Damiana Zbozienia. Trzy minuty później goście z Gliwic wyszli na prowadzenie 2:1, którego nie oddali już do końca. Trzy punkty zapewnił gliwiczanom Rudolf Urban.

Po 21 kolejkach Wisła Kraków zajmuje 10 miejsce w tabeli i traci do lidera - Legii Warszawa - 19 punktów. Piast Gliwice jest piąty (33 punkty, 13 punktów straty do lidera).