Torino przegrało z Juventusem. Glik znów obejrzał czerwoną kartkę

Torino przegrało z Juventusem. Glik znów obejrzał czerwoną kartkę

Juventus Turyn w derbowym spotkaniu pokonał swojego lokalnego rywala, Torino w barwach którego występuje Kamil Glik. Polak znów, jak w poprzednim meczu obu drużyn otrzymał czerwoną kartkę i zakończył mecz przed upływem regulaminowego czasu gry.
Juventus zwyciężył 0:2, mimo że do 85. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Zza pola  karnego świetnym strzałem Arturo Vidal pokonał bramkarza Torino.

W 89. Minucie spotkania drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Kamil Glik i Torino kończyło mecz w dziesiątkę. Były to kolejne derby Turynu, których Polak nie dograł do końca. Poprzedni derbowy pojedynek Glik zakończył już w 35. minucie spotkania. Polski stoper musiał opuścić boisko po faulu na Emanuele Giaccherinim, a jego koledzy przegrali 0:3. Teraz Polak opuścił boisku po otrzymaniu drugiej żółtej kartki. Pierwszą otrzymał w 78. minucie za faul na Fabio Quagliarellim, a drugą, w konsekwencji czerwoną, w 90. minucie spotkania za przewinienie na tym samym zawodniku.

Grających w dziesiątkę rywali dobił Claudio Marchisio już w doliczonym czasie gry.