Citko: Legia zlekceważyła rywala

Marek Citko (fot. MICHAL NOWAK / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Pomimo wygranej 3:1 z The New Saints po meczu eliminacyjnym do Ligi Mistrzów na Legię Warszawa posypała się lawina krytyki. - Wydaje mi się, że Legia zlekceważyła rywala - powiedział Marek Citko w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
Stołeczny zespół przyjechał do Walii jak po swoje, ale szybko został skarcony i stracił bramkę już na początku spotkania. - Wydaje mi się, że Legia zlekceważyła rywala. Myślała, że małym nakładem sił uda się wygrać i przywieźć dobry wynik. Za to została ukarana. W przerwie nastąpiło lekkie pobudzenie i było już lepiej - opisał Marek Citko.

Według byłego piłkarza dobrym zachowaniem trenera Jana Urbana było przeprowadzenie zmian już w przerwie meczu. - Zmiany były bardzo dobre. Dodatkowo ci piłkarze dostali znak, że jak nie będą się odpowiednio przykładać, to nikt nie będzie ich trzymał na boisku - zauważył.

Legia Warszawa pokonała The New Saint FC 3:1. Rewanż w przyszłym tygodniu przy Łazienkowskiej.