Trener Śląska: powinniśmy wygrać wyżej

Stanislav Levy (fot. SEBASTIAN BOROWSKI / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Śląsk Wrocław rozbił czarnogórski Rudar Pljevlja i jest bliski awansu do trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy. Trener wrocławian, Stanislav Levy, pomimo wyniku 4:0, uważa jednak, że jego zespół powinien był wygrać wyżej.
Myślę, że do dwudziestej minuty to był dobry mecz w naszym wykonaniu, a potem nie byłem już zadowolony z tego co prezentowaliśmy. Graliśmy w sposób skomplikowany, mówiliśmy sobie, że musimy to poprawić i już druga połowa była pod naszą kontrolą. Mogliśmy wygrać wyżej, ale wynik 4:0 daje nam spore szanse przed rewanżem - powiedział Levy po meczu.

Śląsk Wrocław pokonał Rudar 4:0. Dwie bramki dla wrocławian zdobył debiutujący w zespole Marco Paixao. Po jednej dołożyli inny debiutant - Sebino Plaku - oraz Waldemar Sobota.