Eliminacje LM: Legia może zagrać z Molde

Eliminacje LM: Legia może zagrać z Molde

Logo Ligi Mistrzów
Mistrzowie Norwegii - zespół Molde FK - pokonali 2:0 irlandzkie Sligo Rovers i awansowali do trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. W niej zespół prowadzony przez Ole Gunnar Solskjaera może zmierzyć się z Legią Warszawa.
Norwegowie w pierwszym meczu pokonali rywali na wyjeździe 1:0, a rewanżu rozegranym na własnym terenie wygrali 2:0. Bramki dla Molde zdobyli Martin Linnes w 5. minucie i Aliou Coly w 77. minucie spotkania. Cały dwumecz ze Sligo Rovers zakończył się wynikiem 3:0 dla faworyzowanych Norwegów.

Rywalem Molde w trzeciej rundzie eliminacji LM może być warszawska Legia. Mistrzowie Polski pokonali przed tygodniem na wyjeździe 3:1 walijski zespół The New Saints i są bardzo blisko awansu. Legia swój mecz rozegra w środę przy Łazienkowskiej o 20:45.