Superpuchar Włoch: Juventus zmiażdżył Lazio

Giorgio Chiellini (fot. Football.ua [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia Commons)
Juventus Turyn rozpoczął sezon Serie A zdobywając Superpuchar Włoch. Piłkarze Starej Damy bez problemu rozprawili się z Lazio Rzym wygrywając z zespołem z Wiecznego Miasta 4:0.
Pierwszą bramkę dla zespołu z Turynu zdobył w 23. minucie Paul Pogba. Na 2:0 podwyższył w 52. minucie Giorgio Chiellini. Zaledwie dwie minuty później było już 3:0 po strzale Stephana Lichtsteinera, a wynik meczu ustalił po kolejnych dwóch minutach Carlos Tevez, który przed tym sezonem przyszedł do Juventusu z Manchesteru City.