Real wymęczył zwycięstwo nad Betisem

Po bramce Moliny Betis prowadził z Realem (fot. By Matias Segarra (Own work) [CC-BY-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia Commons)
Betis Sewilla prowadził w Madrycie 1:0, ale ostatecznie przegrał z Realem 1:2 w meczu 1. kolejki Primera Division. Real zdobył decydującego o zwycięstwie gola na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.
Betis prowadził na Santiago Bernabeu od 13. minuty, kiedy Diego Lopeza pokonał Jorge Molina. Piłkarze z Sewilli mieli jeszcze okazje, by podwyższyć prowadzenie, ale Lopez nie dał się już pokonać. W 26. minucie wyrównującą bramkę zdobył Karim Benzema .

W drugiej połowie Real rzucił się na rywala, ale długo wydawało się, że Betis, w składzie którego pojawił się Damien Perquis (grał cały mecz), dowiezie korzystny wynik do końca spotkania. Dopiero w 86. minucie nowy nabytek drużyny "Królewskich", Isco, głową pokonał bramkarza gości zapewniając Realowi trzy punkty.