Urban zadowolony z wyniku w Bukareszcie

Urban zadowolony z wyniku w Bukareszcie

Jan Urban (fot.NSport/X-news)
Trener Legii Warszawa, Jan Urban po meczu ze Steauą Bukareszt powiedział, że jest zadowolony z wyniku meczu, ponieważ "pozwala realnie marzyć o awansie do grupy".
Legia Warszawa podczas pierwszego meczu  IV rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów w Bukareszcie zremisowała ze Steauą 1:1. Bramkę dla zespołu gospodarzy w 33. minucie zdobył Piovaccari. W 53. minucie odpowiedział, ustalając wynik meczu Jakub Kosecki.

- Pod koniec pierwszej połowy już było widać, że w niektórych momentach, kiedy myśmy przeprowadzili jedną czy drugą akcję, oni wybijali piłki dosyć daleko, nie ryzykując w defensywie. Była sytuacja Kuby Koseckiego - gdyby zabrał sobie piłkę głową to wyszedłby sam na sam. Minimalnie obrońca go wyprzedził i wybił piłkę nogą. Znakomita interwencja w końcówce nie pozwoliła nam na to, aby zejść do szatni z wynikiem 1:1 - oceniał po meczu Jan Urban.

- To jest wynik dobry wynik przeciwko bardzo wymagającemu przeciwnikowi. Mamy 1;1, chcieliśmy przywieźć wynik, który pozwoliłby nam realnie marzyć o awansie do grupy, wydaj mi się, ze taki wynik mamy - podsumował trener Legii Warszawa.