Manchester City wymęczył zwycięstwo z Hull

Manchester City wymęczył zwycięstwo z Hull

Alvaro Negredo strzela bramkę Hull City (fot. Simon Bellis / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Manchester City po ubiegłotygodniowej porażce z beniaminkiem Premier League Crystal Palace 1:3, tym razem wygrał z innym beniaminkiem angielskiej ekstraklasy, Hull City, 2:0.
Manchester City długo męczył się w meczu z typowanym jako pewniak do spadku Hull City. Pierwszą bramkę dla "The Citizens" strzelił Alvaro Negredo dopiero w 65. minucie. W 90. minucie na 2:0 podwyższył Yaya Toure.

Manchester City, wicemistrz Anglii z poprzedniego sezonu, jest uważany za jednego z faworytów do mistrzowskiego tytułu w sezonie 2013/2014 Premier League. Żadna inna drużyna angielskiej ekstraklasy nie wydała latem tyle pieniędzy na transfery co "The Citizens".