T-Mobile Ekstraklasa: Radović daje zwycięstwo Legii

Miroslav Radović (fot. LUKASZ LASKOWSKI / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Miroslav Radović w 29. minucie strzelił gola, który zapewnił Legii zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Cracovią.
Dla Radovicia to trzecia bramka w lidze w sezonie 2013/2014 - pomocnik jest obecnie najskuteczniejszym zawodnikiem Legii Warszawa. Cracovia mogła liczyć na sprawienie niespodzianki przez pierwsze 20 minut meczu, kiedy to doskonałych sytuacji nie wykorzystali Dariusz Nowak i Krzysztof Danielewicz. Potem jednak grę opanowała już Legia.

W drużynie mistrza Polski oprócz strzelca bramki dobrą grą wyróżnił się skrzydłowy Henryk Ojamaa, który tym razem zastępował na lewym skrzydle Jakuba Koseckiego. Ojamaa dużo walczył, potrafił wygrywać pojedynki z piłkarzami Cracovii i stwarzał sytuacje strzeleckie - sobie i kolegom. Legioniści (przede wszystkim Radović i Michał Kucharczyk) razili jednak nieskutecznością.

Legia wygrywając z Cracovią przerwała serię dwóch kolejnych porażek w lidze (z Ruchem Chorzów 1:2 i z Lechią Gdańsk 0:1). Mistrz Polski odrobił w ten sposób dwa punkty straty do prowadzących w tabeli Górnika Zabrze i Lechii Gdańsk.