Rumak tłumaczy porażkę Lecha z Pogonią

Rumak tłumaczy porażkę Lecha z Pogonią

Kadr z materiału wideo T-Mobile Ekstraklasa/x-news
Brakowało polotu, popełnialiśmy błędy, po których traciliśmy bramki. Tak naprawdę nie chciałem dzisiaj szafować zdrowiem kilku zawodników. W drugiej połowie nie szło nam, mimo, że mówiłem w szatni, że mamy grać agresywniej - mówił po meczu Lecha Poznań z Pogonią Szczecin trener Kolejorza Mariusz Rumak.
Pogoń Szczecin pokonała w wyjazdowym spotkaniu Lech Poznań 2:1. Gospodarze byli stroną przeważającą w pierwszej połowie meczu, co zaowocowało golem Manuela Arboledy w 31. minucie. Po przerwie role się odwróciły i do ataku ruszyli podopieczni Dariusza Wdowczyka. W ciągu pięciu minut udało się im wyrównać i wyjść na prowadzenie, dzięki bramkom Adama Frączczaka (53. minuta) i Marcina Robaka (58. minuta). Dla "Kolejorza" była to pierwsza w tym sezonie porażka na własnym stadionie.