Borussia traci punkty. Lewandowski grał przez... 25 minut

Borussia Dortmund zremisowała z FC Norymbergą 1:1, fot. sxc.hu Źródło:FreeImages.com
Borussia Dortmund zremisowała z Norymbergą 1:1 w meczu 6. kolejki Bundesligi. Robert Lewandowski zaczynał mecz... na ławce - donosi Sport.pl.
Trener Borussii Dortmund postawił w meczu z Norymbergą na rezerwowych zawodników, m.in. na Durma, Sokratisa i Duckscha. Wynik otworzył w 38. minucie Schmelzer, a w 51. gola na wyrównanie strzelił dla gospodarzy Nilsson. Lewandowski wszedł na boisko w Norymberdze dopiero w 65. minucie, zmieniając Jakuba Błaszczykowskiego.

Wejście Roberta Lewandowskiego nie poprawiło wyniku piłkarzy z Dortmundu. Mimo dobrych okazji, napastnik polskiej reprezentacji nie skierował piłki do bramki przeciwnika. To pierwszy mecz tego sezonu, w którym Borussia nie zdobywa trzech punktów.