LM: Real znowu strzela jak na zawołanie, szalony mecz Juventusu

LM: Real znowu strzela jak na zawołanie, szalony mecz Juventusu

Cristiano Ronaldo (fot. Cesar Cebolla / ALFAQUI / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Real Madryt odbudował się po ligowej porażce w derbach Madrytu i pokonał FC Kopenhagę 4:0. Szalony mecz obejrzeli kibice w Turynie - Juventus zremisował 2:2 z Galatasaray.
"Królewscy" nie dali najmniejszych szans gościom z Danii, którzy przed dwoma tygodniami sprawili niespodziankę i zremisowali z Juventusem. Po dwie bramki dla wicemistrzów Hiszpanii zdobyli Angel Di Maria i Cristiano Ronaldo. Portugalczyk po dwóch kolejkach tegorocznej Ligi Mistrzów ma na swoim koncie już pięć trafień!

Równie ciekawie było w drugim spotkaniu grupy B. Juventus Turyn podjął na własnym terenie Galatasaray i po raz drugi w tym sezonie Champions Leagie zremisował. Goście z Turcji szybko objęli prowadzenie w 36. minucie po golu Didiera Drogby. Szaleństwo rozpoczęło się jednak w ostatnim kwadransie. Dzięki rzutowi karnemu w 78. minucie wyrównał Arturo Vidal. Zaledwie dziewięć minut później - w 87. minucie - "Stara Dama" już prowadziła po golu Fabio Quagliarelli. Gospodarze cieszyli się jednak z prowadzenia tylko minutę - gola wyrównującego strzelił Umut Bulut.

Ciekawie było także w Paryżu. PSG rozbiło Benfikę 3:0, a dwa gole zdobył Zlatan Ibrahimović. Anderlecht z kolei przegrał u siebie aż 0:3 z Olympiakosem Pireus. Hat-tricka zanotował Kostas Mitroglou.

Wyniki środowych spotkań:

Szachtar Donieck 1:1 Manchester Unied
Bramki: Taison (76.), Welbeck (18.)
Zobacz podsumowanie tego spotkania

Bayer Leverkusen 2:1 Real Sociedad
Bramki: Rolfes (45.), Hegeler (90.), Vela (51.)

Real Madryt 4:0 FC Kopenhaga
Bramki: Ronaldo (21., 66.), Di Maria (71., 90.)

Juventus 2:2 Galatasaray
Bramki: Vidal (78. - karny), Quagliarella (87.), Drogba (36.), Bulut (88.)

Anderlecht 0:3 Olympiakos Pireus
Bramki: Mitroglou (17., 56., 72.)

PSG 3:0 Benfica
Bramki: Ibrahimović (5., 30.), Marquinhos (25.)

CSKA Moskwa 3:2 Viktoria Pilzno
Bramki: Tosić (19.), Honda (29.), Reznik (78. - sam.), Rajtoral (4.), Bakos (90.)

Manchester City 1:3 Bayern Monachium
Bramki: Negredo (80.)