LE: Mierzejewski błyszczy, Tytoń wraca do gry

LE: Mierzejewski błyszczy, Tytoń wraca do gry

Adrian Mierzejewski (fot. Spfc / Seskimphoto / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Zakończyły się spotkania drugiej kolejki Ligi Europy. Poza porażką Legii Warszawa polscy kibice z pewnością mogli zwrócić uwagę na doskonały występ Adriana Mierzejewskiego w meczu Trabzonsporu z Lazio (3:3). Ponadto do gry wrócił Przemysław Tytoń. Jego PSV wygrało z Czernomorcem Odessa 2:0.
Adrian Mierzejewski w meczu z Lazio był jednym z najlepszych zawodników na murawie. Polak strzelił gola na 2:0, a w 35. minucie asystował przy trzecim trafieniu swojego zespołu. Trabzonspor pomimo prowadzenia do przerwy 3:1 korzystnego wyniku jednak nie utrzymał i zremisował z Lazio 3:3.

Do gry wrócił także najczęściej przyspawany do ławki rezerwowych Przemysław Tytoń. Polski bramkarz zachował czyste konto w wygranym 2:0 meczu PSV z Czernomorcem Odessa.

Dobrą formę z Premier League potwierdził Tottenham. "Koguty" bez większych problemów pokonały na wyjeździe Anży Machaczkała 2:0.