T-Mobile Ekstraklasa: Widzew rozbił Lechię Gdańsk

Widzew okazał się lepszy od Lechii z Gdańska (fot. ARTUR KRASZEWSKI / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Lechia Gdańsk nieoczekiwanie uległa Widzewowi aż 1:4 w rozgrywanym w Łodzi meczu 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.
Pierwsi gola w tym spotkaniu zdobyli zawodnicy z Gdańska - w 40. minucie Marcin Pietrowski wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Jakuba Bartkowskiego na Patryku Tuszyńskim. Mimo to do przerwy wygrywał już Widzew, który w ostatnich sekundach pierwszej połowy zdobył dwa gole - najpierw do bramki Lechii trafił Kevin Lafrance, a chwilę później prowadzenie drużynie z Łodzi dał Povilas Leimonas.

W drugiej połowie Widzew powiększył prowadzenie - bramkę dla ekipy z Łodzi strzelił jej najlepszy snajper, Eduards Visnakovs, a tuż przed końcem spotkania do siatki trafił rezerwowy Alex Bruno.