T-ME: Kuciak wrócił, Wawrzyniak strzelił mu gola, Legia wygrała

Legia Warszawa wygrała na własnym stadionie z Pogonią Szczecin w meczu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Dzięki temu zwycięstwu Legia, z 37 punktami na koncie, umocniła się na czele T-Mobile Ekstraklasy.
W bramce Legii, po raz pierwszy od rozegranego w sierpniu meczu kwalifikacji Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt w Warszawie, stanął Dusan Kuciak. Słowak, który wrócił do gry po kontuzji piłkę z siatki musiał wyjmować już w 4. minucie - po strzale Wojciecha Lisowskiego kierunek lotu piłki zmienił Jakub Wawrzyniak, czym kompletnie zmylił własnego bramkarza. W 14. minucie widzowie obejrzeli drugą bramkę samobójczą. Tym razem pomylił się Wojciech Golla z Pogoni - i Legia remisowała 1:1. W ostatnich minutach pierwszej połowy prowadzenie Legii dał Jakub Rzeźniczak, a wynik ustalił Władimir Dwaliszwili.