T-ME: Jagiellonia w bólach ograła Widzew

T-ME: Jagiellonia w bólach ograła Widzew

Maciej Gajos zdobył zwycięskiego gola (fot. RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Jagiellonia Białystok pokonała 1:0 Widzew Łódź w meczu 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Jedynego gola meczu zdobył Maciej Gajos - podaje Sport.pl.
Gospodarze bardzo długo nie mogli sforsować defensywy ostatniego zespołu tabeli ekstraklasy. Do przerwy nie padły żadne bramki, a faworyzowana Jagiellonia miała problemy z przedostaniem się w pole karne gości. - Bijemy głową w mur. Musimy szukać jakichś innych rozwiązań - mówił w przerwie Jakub Tosik w rozmowie z reporterem NC+.

Zespół Piotra Stokowca dopiął swego dopiero po zmianie stron. W 76. minucie na boisko wszedł Maciej Gajos i bardzo szybko odpłacił się swojemu szkoleniowcowi za szansę. Dwie minuty później po rzucie rożnym Gajos pokonał strzałem głową bramkarza Widzewa.

Łódzka drużyna nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Do piętnastego Podbeskidzia, które ma jedno spotkanie rozegrane mniej, traci dwa oczka. Jagiellonia jest ósma.