Primera Division: Barcelona rozbiła Sevillę i znowu jest liderem

Primera Division: Barcelona rozbiła Sevillę i znowu jest liderem

Lionel Messi (fot. Daisuke Nakashima / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
FC Barcelona pokonała na wyjeździe Sevillę 4:1. Wynik spotkania w 15. minucie otworzył Moreno, ale później strzelali już tylko goście. Dwie bramki dla "Dumy Katalonii" zdobył Messi, po jednym trafieniu dołożyli Sanchez i Fabregas – podaje Sport.pl.
Sevilla zaskoczyła Barcelonę w 15. minucie. Moreno wykorzystał dogranie Vitolo i dał gospodarzom prowadzenie. Drużyna mistrzów Hiszpanii grała jednak coraz bardziej ofensywnie i już w 34. minucie mieliśmy 1:1 po bramce Sancheza. Przed przerwą na listę strzelców wpisał się jeszcze Lionel Messi. W 56. minucie Argentyńczyk zaliczył kolejne trafienie po dograniu Iniesty. Ostateczny wynik meczu ustalił Fabregas w 88. minucie.

Barcelona dzięki niedzielnej wygranej wróciła na fotel lidera Primera Division. Kolejne lokaty zajmują Real Madryt oraz Atletico Madryt. Rywalizacja jest jednak niezwykle wyrównana, bowiem trzy pierwsze drużyny mają po 57 punktów i dzieli je tylko bilans bramek.