LE: Juventus zremisował z Fiorentiną, Benfica ograła Tottenham

LE: Juventus zremisował z Fiorentiną, Benfica ograła Tottenham

LE: Juventus zremisował z Fiorentiną, Benfica ograła Tottenham (fot. sxc.hu) Źródło: FreeImages.com
W najciekawszych czwartkowych meczach 1/8 finału Ligi Europy Juventus zremisował w Turynie z Fiorentiną 1:1, a Tottenham przegrał w Londynie z Benfiką 1:3 - podaje Sport.pl.
Zawodnicy "Starej Damy" wyszli na prowadzenie już w 3. minucie spotkania. Marchisio dośrodkował w pole karne, a Giovinco zgrał futbolówkę klatką piersiową. Do piłki dopadł Vidal i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości.

Gospodarze pomimo przewagi nie potrafili zdobyć kolejnej bramki - na listę strzelców wpisał się za to w 79. minucie Gomez. Obrońcy mistrzów Włoch pozwolili Iliciowi dograć do niemieckiego napastnika, który pokonał Buffona. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Do małej niespodzianki doszło w Londynie na White Hart Lane. Tottenham uległ Benfice aż 1:3.