T-ME: Legia rozbiła Zawiszę. Dwa gole Radovicia

Miroslav Radović (fot. LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Legia Warszawa pokonała Zawiszę Bydgoszcz 3:0 w meczu 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W ten sposób mistrzowie Polski zachowali dziesięciopunktową przewagę w tabeli nad Lechem Poznań.
Gospodarze wbrew końcowemu wynikowi nie mieli z Zawiszą łatwo - goście nie przestraszyli się mistrzów Polski i przy Łazienkowskiej do przerwy nie padły żadne bramki.

"Wojskowi" ożywili się dopiero po zmianie stron - już w 48. minucie do bramki po asyście Żyry do siatki trafił Radović. Dwie minuty później było 2:0 - tym razem prostopadle podawał Duda, a do bramki piłkę skierował Żyro. Wynik meczu w 82. minucie ustalił Radović, który z najbliższej odległości wepchnął piłkę do siatki po świetnej asyście Brozia.

Dzięki wygranej Legioniści zachowali przewagę 10 oczek w tabeli nad drugim Lechem Poznań. W ostatniej kolejce przed podziałem punktów mistrzowie Polski zagrają z Zagłębiem Lubin.