Mchitarian po Realu: Nie wiem dlaczego nie trafiłem

Mchitarian po Realu: Nie wiem dlaczego nie trafiłem

Borussia Dortmund pokonała Real Madryt 2:0 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, ale nie zdołała awansować do kolejnej fazy tych rozgrywek. Gola, który dałby gospodarzom dogrywkę, w doskonałej sytuacji nie zdobył Henrich Mchitarian. Po meczu Ormianin nie mógł uwierzyć, że zmarnował tak dogodną okazję.
Mchitarjan po meczu z Realem: Nie wiem co się ze mną stało

- W drugiej połowie miałem stuprocentową okazję, nie wiem co się ze mną stało, ale nie udało mi się strzelić gola - powiedział Henrich Mchitarjan. Ormianin dodał, że cieszy go fakt, że udało się wygrać z Realem, ale z drugiej strony zmartwił brak awansu. - Taki jest futbol. Musimy spuścić głowy, ale nie możemy się poddać - stwierdził piłkarz Borussii.

Westfalski zespół pokonał Real Madryt 2:0. W pierwszym meczu padł jednak wynik 3:0 dla "Królewskich" i to oni świętowali awans.